Hakkımızda

Yenilikçi, sürdürülebilir, etkin yönetim anlayışımız ile güvenilir çözüm ortağınız olmaya hazırız.
Dünyayı İyileştirmek İçin

N-Technic

 
 
Yenilikçi, sürdürülebilir, etkin yönetim anlayışımız ile güvenilir çözüm ortağınız olmaya hazırız. Müşterilerimizle güçlü ve sürdürülebilir ortaklıklar kurarak onların değişen taleplerine cevap vermek adına hizmet ve çözümlerimizi sürekli olarak gözden geçiriyor, ürün yelpazemizi çeşitlendirecek yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Ülke ihracatına ve bölge ekonomisine katkımızı artırmak için yeni pazarlar ve müşterilerin bulunması,

Çalışanlarımıza, toplumumuza ve müşterilerimize önem vererek çevreye saygılı bir şirket olmayı kurumsal sorumluluklarımızın başında görüp, etkin ve verimli çalışma ortamlarının oluşturulması ana hedefi ile yolumuza devam ediyoruz.
N-Technic Hakkında
N-Technic Vizyon

Vizyonumuz

Sektöründe, müşteri beklentilerini karşılayan yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan, ileri teknoloji mühendislik ve entegrasyon çözümleri, uygulama becerisi ile anılan uluslararası öncü bir firma olmak.

N-Technic Misyonumuz

Misyonumuz

Akıllı Şebeke ve Akıllı sayaç teknolojileri alanında yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda zamanında, en kaliteli ürünü geliştirerek tedarik ve satış sonrası destek ile müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması.

iN-Technic Değerlerimiz

Değerlerimiz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevreci, yenilikçi, sürdürülebilir hizmet ilkelerini önemser, sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösteririz.

Ntechnic

Yenilikçi, sürdürülebilir, etkin yönetim anlayışımız ile güvenilir çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Bize Ulaşın
  • İstiklal Mh. Alemdağ Cd. No:244/14 Ümraniye / İSTANBUL
  • 0216 325 66 99
  • info@ntechnic.com.tr