M3A Akıllı Tahta

M3A Akıllı Tahta

Yeni Nesil Akıllı Tahtalar ile tanışın!

Horion tarafından geliştitilen yeni nesil akıllı tahtalar ile eğitimleriniz, sunumlarınız, tanıtımlarınız çok daha etkileyici ve anlaşılır olacak.

Üst Düzey Konferansın Yeni Görüntüsü

Üst düzey kaliteyi sizelere sunan akıllı tahtalar, 4K görüntü kalitesinde yeni nesil ekranlarla 4mm tamperli koruma katmanının üstünde dokunmatik ekrana sahiptir. Geliştirilen yazılım sayesinde kablosuz ekran yayını yaparak konferanslardan, sunumlardan, eğitimlerden tam perprmans almak artık mümkün.

4K Ekran

4K ultra yüksek çözünürlüklü ekran için, yüksek kontrast ve geniş renk gamı ile LG IPS en iti seçimdir. Beşinci nesil renkli motor çipi size daha doğal görüntü kalitesi sunar.

Tamperli Cam Koruması

Ağ filmi tamperli cam, parlamayı etkili bir şekilde ortadan kaldırır, ekran içeriğini net bir şekilde sunar ve size harika bir görsel deneyim sağlamak için her atyrıntıyı yakalar.

Kara Tahta Yazma Özelliği:
Parlamaya karşı korumalı (anti-glare) temperli cam (Mohs Sertlik Ölçeği: 7) Yüksek performanslı yazılımı ile tek ve aynı anda çoklu yazı deneyimi.

Konferans / Eğitim:
Dahili çift 2.4G/5.8G frekans destekli ağ kartları, Kablosuz ekran yayın özelliği, Yüklü WPS Office yazılımı, Bluetooth özelliği (cep telefonları, yazıcılar, hoparlörler veya diğer Bluetooth uyumlu cihazlara bağlanabilme)

Ekran Özellikleri:
Yüksek çözünürlüklü görüntü işleme motoru, görüntü hareket tanzimi özelliği ile hareketli görüntülerin iyileştirilmesi, renk geliştirme özelliği, noktadan noktaya hassasiyet teknolojisi.

Dış ve Dokunmataik Özellikler:
Minimalist kavisli köşe tasarımı, Dahili ve gizli yerleşik WIFI ve Bluetooth antenleri, Açık Tak-Çıkar belirtimi ara yüz (OPS) İki ağ ara yüzü, İki sistem destekli iki adet USB ara yüzü, Yüksek hassasiyetli (± 1mm) kızılötesi multi-touch (20 nokta) dokunmatik ekran

Sistem Özellikleri:
Android 8.0 Smart İşletim Sistem ve özgün kullanıcı ara yüzü, 3GB dahili cache bellek + 32GB dahili depolama alanı

Ntechnic

Yenilikçi, sürdürülebilir, etkin yönetim anlayışımız ile güvenilir çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Bize Ulaşın
  • İstiklal Mh. Alemdağ Cd. No:244/14 Ümraniye / İSTANBUL
  • 0216 325 66 99
  • info@ntechnic.com.tr